REZULTATELE CONCURSULUI DIN DATA DE 11.07.2018:

TITULARIZARE 2018

Rezultatele candidaţilor înscrişi la concurs în MUNICIPIUL BUCUREȘTI.

Disciplina de examen – Consiliere psihopedagogică.

NR. CRT. NUME PRENUME NOTA
1 RODIDEAL P. ANDA ANCA 9.85
2 BECHERU R. ELENA 9.70
3 GHIZDĂREANU C. ELENA 9.60
4 GURĂU I. ANAMARIA 9.30
5 COJOCĂRESCU P. ROXANA 9.20
6 POSTOLACHE N. GEANINA-GEORGIANA 9.10
7 STANCIU I. MARIA ANTOANETA 9.05
8 MARINESCU G. AMALIA GABRIELA 9.35
9 DE HILLERIN M. IRINA 8.90
10 MUSCĂ V. MARINELA 9.10
11 RĂȚOI M. IOANA ANDREEA 9.15
12 CARDAȘ M. FLAVIA DORELIA 8.80
13 CIUPERCESCU M. LIDIA-DOINA 8.80
14 POPESCU M. ANDREEA GABRIELA 9.05
15 DAMIAN G. CRISTINA 8.50
16 FUNDĂNEANU M. ANDREEA 8.45
17 CIOTIR C. SILVIA 8.25
18 ANDREIU C. ADINA-MIHAELA 8.20
19 APREUTESEI O. SÎNZIANA 8.20
20 MUNTEANU A. ANCA MIHAELA 8.40
21 NEAGOE I. DIANA 8.25
22 LUPU F. MARCELA 8.85
23 AGAPE I. ANA MARIA 7.75
24 FILIP G. ANAMARIA 7.65
25 ILIE G. LILIANA 7.30
26 GAFTOI I. GIANINA ELENA 7.00
27 NEAGU G. ELENA ANDRADA 7.20
28 GACICHEVICI C. ANAMARIA 5.75
29 VASILACHE G. CRISTINA IRINA 5.90
30 CIUVICĂ N. MARIANA 5.15
31 PALOVICI I. MARIANA LILIANA 5.00
32 IONIȚĂ S. MĂDĂLINA 5.20
33 ȚARCĂ G. NICOLETA 4.65

REZULTATELE CONCURSULUI DIN DATA DE 12.07.2017:

TITULARIZARE 2017

Rezultatele candidaţilor înscrişi la concurs în MUNICIPIUL BUCUREȘTI.

Disciplina de examen – Consiliere psihopedagogică.

NR. CRT. NUME PRENUME NOTA
1 VULPE N. VALERIA MARIANA 10,00
2 NEAMTU A. ALINA MIHAELA 9,90
3 RODIDEAL P. ANDA ANCA 9,55
4 FAUR L. TALIDA 9,35
5 DAMIAN G. CRISTINA 8,95
6 ISTRATE P. OLIVIA ANDREEA 8,60
7 LAZAR V. VENERA ROXANA 8,60
8 LUPU F. MARCELA 8,60
9 CRACIUN V. PETRUTA MARINELA 8,40
10 POSTOLACHE N. GEANINA-GEORGIANA 8,40
11 FUNDANEANU M. ANDREEA 8,30
12 ILIUTA F. CATALINA 8,30
13 POPESCU M. ANDREEA GABRIELA 8,15
14 PRODAN-HORA I. IOANA ALINA 8,15
15 ILIUTA F. AURA SALOMEEA 8,10
16 PARAIANU A. MIHAI BOGDAN 8,10
17 VÎJE C. LAURA 8,10
18 NEAGOE E. RUXANDRA ELENA 8,05
19 ANDREIU C. ADINA-MIHAELA 7,80
20 NIȚU S. LAURA DUMITRIȚA 7,65
21 CIUPERCESCU M. LIDIA-DOINA 7,60
22 ILIE G. LILIANA 7,40
23 VECHIU C. MIHAELA 7,40
24 APREUTESEI O. SINZIANA 6,70
25 GAFTOI I. GIANINA ELENA 6,40
26 BUCUR M. ELENA ROXANA 6,15
27 ALBERT V. NICOLETA LARISA 5,75
28 SOARE GH.. VIVIANA – GINA 5,45
29 STANCIU I. MARIA ANTOANETA 5,20
30 GACICHEVICI C. ANAMARIA 5,15
31 CIUVICĂ N. MARIANA 5,10
32 FILIP G. ANAMARIA 4,85
33 MARIN T. MARIA LUCIANA 3,65

PROGRAME DE CONCURS PENTRU OCUPAREA POSTURILOR DIDACTICE/ CATEDRELOR DECLARATE VACANTE/ REZERVATE ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PREUNIVERSITAR